İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

 

Satın aldığınız ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ürüne tarafımızdan takılmış olan ürün koruma kilidi çıkarıldığı takdirde, ürün iade edilemez. İade etmek istediğiniz ürünün beraberinde tarafınıza gönderilen sevk irsaliyesi,fatura ve garanti belgesi de gönderilmelidir. Tarafınıza gönderilen ürün ayıplı mal ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanacaktır,aksi takdirde iade ürünlerin kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır.

 

Eğer ürün faturası şirket adına düzenlenmiş ise tarafımıza iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.

 

TESLİMAT ŞARTLARI

 

Ürünleriniz stok mevcutlarına göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmektedir. Sipariş onayı için satın alma yaptığınız ürünün, tarafımızca belirtilen ödeme kanalları ile ödenmiş olması gerekmektedir. Onaylanan siparişleriniz 7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Kargolama tarihi hafta sonu ve resmi tatillere denk gelirse takip eden ilk iş günü ürün tarafınıza gönderilecektir.

 

 

GARANTİ ŞARTLARI

 

Ürününüzde oluşan deformasyonlar ve garanti talepleriniz için ürünü tarafımıza kargolamanız gerekmektedir. Garanti talebiyle göndereceğiniz ürünlerin kargo ücretleri tarafımızca karşılanacaktır. Tarafımıza gönderilmeyen ürünler için garanti işlemi yapılamamaktadır. Eğer kargolama sırasında üründe oluşan bir deformasyon var ise mutlak surette hasar tespit tutanağı tanzim edilmelidir. Aksi takdirde üründe oluşan arıza, deformasyon yada kırılmalar tarafımızca dikkate alınmayacaktır. Tüm ürünlerimizde garanti süresi 2 (iki) yıldır. İnceleme süresi gözlüğün markasına bağlı olarak, 20 iş günüdür. Üründe oluşan arıza kullanıcı hatası ise tarafınıza yazılı olarak bildirim yapılacaktır.

Çerez Kullanımı